Miroslava Oberreiterová

Od roku 1987 se intenzivně věnuje malbě a to především olejomalbě, akrylu a pastelu. Ve svých příbězích zachycených na plátně vyjadřuje pomocí světla a barev touhu po harmonii a souznění.
Její výstavní činnost je velice bohatá, realizovala nesčetně výstav v České republice ale i v Itálii, Holandsku, Rakousku a Německu. Mimo Evropu pak v Americe a Africe.
V roce 1995 uskutečnila významnou expozici v Národní galerii republiky Seychelly, kde působila na půlročním studijním pobytu a kde se její dílo stalo součástí unikátní sbírky Seychellské Národní galerie.
Od roku 2001 žije a tvoří v Praze, USA, stát Florida.
V roce 2007 se stala vítězkou Art festivalu v Českých Budějovicích - první cena - realizace výstavy obrazů v Univerzitní knihovně Fort Lauderdale na Floridě.
Mezi její další umělecké činnosti patří divadelní scénografie a kostýmní návrhářství. Zajímavé realizace –Radúz a Mahulena, Othello.
Její obrazy jsou zastoupeny v mnoha soukromých sbírkách v Evropě a Americe - např. sbírka Miloše Formana, New York.
www.miraart.cz

Obrazy

1. Plameňáci, 2. Žlutá krajina, 3. Masopust, 4. Modrá krajina, 5. Pod hladinou, 6. Karneval, 7. Cesta motýlů, 8. Masky, 9. Křídla, 10. Přelet, 11. Noční motýl, 12. Šašek, 13. Zrození, 14. Modrá planeta, 15. Ohnivý motýl, 16. Zasněná, 17. Sbírka, 18. Cesta, 19. Doteky světla, 20. Nymfy, 21. Rudé moře, 22. Tajemná zahrada, 23. Zrcadlení, 24. Bystřina


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Split() in /www/doc/www.divokevino.cz/www/include/standfce.php:14 Stack trace: #0 /www/doc/www.divokevino.cz/www/5611/oberreiterova.php(17): gallery('img/oberreitero...') #1 {main} thrown in /www/doc/www.divokevino.cz/www/include/standfce.php on line 14